محل تبلیغات شما

اضافه کردن متن به پاورپوینت، چگونه می‌توانیم به پاورپوینت یک متن اضافه و در آن افکت ایجاد کنیم؟ برای یادگیری خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم.

آموزش نحوه اضافه کردن متن به پاورپوینت و ایجاد افکت در آن

آموزش نحوه اضافه کردن متن به پاور پوینت و ایجاد افکت در آن

آموزش نحوه اضافه کردن متن به پاور پوینت و ایجاد افکت در آن

اضافه کردن متن به پاورپوینت کاری بسیار آسان است و شما با استفاده از ابزارهای موجود در نوار ابزار پاورپوینت می‌توانید در آن تغییراتی ایحاد کنید. در این مقاله قصد داریم به شما نحوه استفاده از گزینه‌های فونت در مایکروسافت پاورپوینت، سبک‌ها و جلوه‌های متن، نحوه برجسته کردن متن در پاورپوینت، ایجاد جلوه‌های WordArt در پاورپوینت، اعمال انیمیشن‌ها به متن و موارد دیگر را آموزش دهیم. پس با آموزش نحوه اضافه کردن متن به پاورپوینت و ایجاد افکت در آن با ما همراه باشید .

آموزش اضافه کردن متن به پاورپوینت

در ابتدا آموزش نحوه اضافه کردن متن به پاورپوینت و ایجاد افکت در آن به نحوه قرار دادن و نوشتن متن در اسلاید پاورپوینت می‌پردازیم. در برنامه مایکروسافت پاورپوینت شما معمولا برای اضافه کردن متن به پاورپوینت ابتدا باید قالب یا طرح‌بندی اسلاید خود را انتخاب کنید که این کار را به راحتی می‌توانید با کلیک بر روی تب Home در نوار ابزار و انتخاب گزینه layouts در بخش Slides انجام دهید. سپس با انتخاب گزینه text boxes می‌توانید متن خود را به پاورپوینت اضافه کنید.

افزودن متن به پاورپوینت

افزودن متن به پاورپوینت

اگر شما می‌خواهید متن بیشتری را خارج از ساختمان متغیرها یا طرح‌بندی‌ها اضافه کنید، شما می‌توانید یک text box کاملاً جدید را به اسلاید پاورپوینت خود اضافه کنید. برای اضافه کردن یک text box جدید به نوار ابزار پاورپوینت خود بروید و بر روی تب Insert کلیک کرده و در بخش Text، گزینه Text Box را انتخاب کنید.

اضافه کردن متن به پاورپوینت

اضافه کردن متن به پاورپوینت

حالا بر روی اسلاید کلیک کنید تا Text Box ایجاد شود و با کشیدن گوشه‌های آن شما می‌توانید آن را بزرگ کنید و به اندازه دلخواه خود برسانید. برای مثال ما آن را بزرگ‌تر از اندازه اسلاید می‌کشیم تا کل اسلاید پاورپوینت را پوشش دهد.

آموزش اضافه کردن متن به پاورپوینت

آموزش اضافه کردن متن به پاورپوینت

ادامه مطلب :https://www.farazsoft.ir/add-text-to-powerpoint/


خرید نو متن ,پاورپوینت ,آموزش ,نحوه ,ایجاد ,اسلاید ,اضافه کردن ,کردن متن ,به پاورپوینت ,متن به ,در آن ,نوار ابزار پاورپوینتمنبع

چرا کولر گازی اجنرال بخریم؟

خرید کولر گازی ال جی از بانه مطمئن است؟

خرید الماس هفتگی بازی فری فایر

خرید ارزان و سریع جم azar

خرید جم بازی brawl stars

خرید الماس بازی کستل کلش چرا و چگونه؟

آموزش کامل و تصویری بازی آنلاین soccer stars (ستارگان فوتبال)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بازی کالاف دیوتی موبایل آموزش غذا بیا برا خرید صحرا چت|افرو گپ|پرشین چت نودهشتیا|سایت98ia نسرین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. بهترین سایت نگاه به زیبایی ویدیو های روز دانلود مقاله، دانلود کتاب، دانلود رایگان کتاب