محل تبلیغات شما

آموزش ساخت تورنمنت در کلش رویال

برای ساخت تورنمنت در کلش رویال شما نیاز به جم دارید و این کار به صورت رایگان نیست; برای ایجاد یک تورنمنت ۵۰ نفره شما باید مقدار ۵۰۰ جم هزینه کنید و هر چه تعداد افراد بیشتر باشد مقدار جم بیشتری برای ساخت آن باید هزینه کنید . از طرف دیگر هر چه تورنمنت با تعداد بالاتر برگذار شود مقدار پاداش برای نفرات برتر بیشتر خواهد بود که مقادیر برای نفر اول مقدار ثابت، نفر دوم هم مقدار ثابت ،نفر هشتم تا دهم هم مقدار ثابت و در آخر افراد یازدهم تا بیستم هم مقدار خاصی هدیه دریافت میکنند که با توجه به تعداد افراد این موارد متغییر خواهد بود و هزینه بیشتری لازم هست .

توجه کنید برای مشاهده و ساخت یک تورنمنت حتما باید لول بازی شما ۸ به بالا باشد تا این قسمت برای شما قابل نمایش باشد .

برای وارد شدن به یک تورنمنت به دلیل تازه ایجادشدن وهزینه بالا برای ساخت کمی سخت و تقریبا غیر ممکن هست; به صورتی که وقتی قصد ورود به یک تورنمنت را دارید، باید خوش شانس باشید تا بتوانید وارد شوید .

برای ساخت یک تورنمنت ،کلش رویال را اجرا کنید، وارد قسمت Tournaments شوید و از بالای صفحه گزینه مشخص شده را انتخاب کنید…

تورنمنت

سپس تعداد کاربرهایی که میخواهید با آنها تورنمنت را ایجاد کنید، انتخاب کنید (بسته به تعداد شما هزینه بیشتری را بایدپرداخت کنید و هر چه تعداد بالاتر باشد پاداش بیشتری برای بازیکننان در نظر گرفته خواهد شد ) و سپس برای ساخت Create را انتخاب کنید.

در صورتی که تمایل دارید دوستان خود را به تورنمنت دعوت کنید ،در هنگام ساخت برای تورنمنت یک رمز انتخاب کنید و بعد از وارد شدن رمز را بردارید چون در غیر این صورت تورنمنت پس از چند ثانیه پر خواهد شد.

همچنین زمان شروع شدن و زمان انجام تورنمنت هم به خود شما بستگی دارد و میتوانید ان را به صورت دلخواه وارد کنید.

ادامه مطلب :
 https://iranmojo.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%86%D9%85%D9%86%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%84%D8%B4-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%84/

خرید نو ساخت ,تورنمنت ,بیشتری ,رویال ,هم ,یک تورنمنت ,برای ساخت ,هم مقدار ,کنید و ,کلش رویال ,ساخت تورنمنتمنبع

چرا کولر گازی اجنرال بخریم؟

خرید کولر گازی ال جی از بانه مطمئن است؟

خرید الماس هفتگی بازی فری فایر

خرید ارزان و سریع جم azar

خرید جم بازی brawl stars

خرید الماس بازی کستل کلش چرا و چگونه؟

آموزش کامل و تصویری بازی آنلاین soccer stars (ستارگان فوتبال)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
شرکت شهید مطهری شوراب فروش انواع باسکول وبلاگ خبری سهند خرید انواع آینه کنسول فرهنگ جهانی انجام پروژه های شبیه ساری بــروز موبایل لوپاس گروه مجستیک الکترونیک آغ سقل