محل تبلیغات شما

وضعیت سرور های شرکت سوپرسل

شرکت سوپرسل به علت شهرت و قدرت زیادی که بعد از ساختن بازی های clash of clans و clash royale به دست آورد، افراد و هکر های زیادی به این فکر افتادند تا بازی های این شرکت را هک کنند و در دنیای هک خودشان را به هکر های دیگر اثبات کنند.

علاوه بر آن که در دنیای هکران خودی نشان بدهند از بازی که دارند لذت بیشتر با پول های بیشتر و پیشرفت بیشتری داشته باشند.

به همین علت این شرکت برای جلوگیری با این مشکل با چند نفر از هکران حرفه ای قراردادی را امضا کرد که سرور شرکتشان را قدرتمند کنند.

با همین کار تعداد بسیاری از هکران را شکست داد و پس از آن دیگر کسی فکر این را نمیکرد که بتواند بازی های این شرکت را هک کند.

تا به امروز که ما در این مقاله به شما هک کردن این بازی را یاد می دهیم تا شما نیز مانند هکران دیگری که توانسته اند بازی های این شرکت را هک کنند، هک بازی هی دی و از این کار لذت کافی را ببرید.

برنامه مورد نیاز برای هک ، Game Hacker

خب اولین اقدامی که شما باید برای هک بازی هی دی انجام بدهید این است که از یک سایتی که به نظر خودتان سایت امنی برای دانلود است.

برنامه Game Hacker را دانلود کنید و بر روی گوشی موبایل خود راه اندازی کنید.

با ساختن دو مرغ در مرغدانی تقلب بازی هی دی را یاد بگیرید !

پس از نصب کردن برنامه گیم هکر (Game Hacker) وقتی شما وارد بازی Hay Day می شوید یک آی آچار در کنار صفحه شما نمایان می شود.

وقتی که روی مرغدانی خود کلیک کردید کافی است تا روی این آی کلیک کنید تا برنامه ی Game Hacker بر روی بازی شما باز بشود.

بعد از این که برنامه با موفقیت باز شد، شما باید مقدار موجودی سکه ای که در همان موقع در بازی دارید را در برنامه بنویسید تا برنامه بتواند بازی شما را بهتر شناسایی کند و روش هک کردن شما را روی مرغدانی قرار بدهد.

برای مثال شما در لحظه ای که مرغ رو میذارید870 سکه دارید. سپس شما باید یک مرغ را داخل مرغدانی که از اول انتخاب کرده بودید درست کنید که هزینه ی مرغ 10 سکه می شود.

آی آچار کلیک کنید

بعد از این کار شما دوباره باید روی آی آچار کلیک کنید تا دوباره برنامه Game Hacker بر روی بازی باز بشود.

پس از آن باید مقدار پولی که بعد از خرید مرغ دارید را در بازی وارد کنید. برای مثال شما در بازی 870 سکه داشتید و الان 10 سکه از آن کم شده است، 860 سکه برایتان باقی مانده است که باید عدد 860 را وارد کنید. پس از این که وارد کردید برنامه از شما می پرسد که چه مقدار سکه می خواهید.

شما مقدار سکه ای که می خواهید را وارد می کنید.

برای مثال 999999999 و دوباره برنامه را میبندیم و در داخل بازی Hay Day در همان مرغداری که از قبل برای هک انتخاب کرده بودید، یک مرغ دیگر میسازید.

بعد از ساخته شدن مرغ، شما سوپرایز می شوید و مقدار پولی که درخواست کرده بودید منهای 10 سکه که پول مرغ شما شده است را از برنامه Game Hacker دریافت می کنید.

آموزش هک الماس و پول بازی هی دی

عکس دیگری از صفحه اصلی پس از هک بازی هی دی

دانلود برنامه چیت هی دی

یکی دیگر از راه های داشتن هک بازی Hay Day این است که بازی هک شده آن را به صورت آماده دانلود کنید.

این روش روش جالبی نیست.

به این علت که وقتی شما نسخه هک شده بازی های آنلاین را بر روی سیستم خود وارد می کنید، امکان این وجود دارد که در این فایل ویروس وجود داشته باشد.

همچنین یکی دیگر از دلایل این است که این نسخه ها از نسخه اصلی Hay Day جدا هستند.

با نصب کردن این نسخه ها شما به سرور های سوپرسل متصل نمی شوید و این اصلا خوب نیست.

در واقع اصلا به سرور خاصی متصل نمی شوید و فقط مانند یک بازی آفلاین معمولی است که خودتان و خودتان در آن هستید و امکان برقراری ارتباط با افراد دیگر در داخل بازی را ندارید.

یکی از سایت هایی که برای نصب این گونه نسخه ها را شما میتوانید استفاده کنید سایت www.getandroid.ir است که نسخه هک بازی هی دی را در سایت خود قرار داده است.

شما می توانید به راحتی با مراجعه کردن به این سایت نسخه هک شده را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

به غیر از این سایت، سایت های بسیار زیادی هستند که نسخه هک شده بازی های آنلاین را در اختیار شما قرار داده اند.

اما پیشنهاد سایت ایران موجو به شما گیمر های عزیز خرید جم از سرور های اصلی هست که نیاز به هک کردن نیست و جم رو مستقیم از اپ استور خرید می کنید.

فروشگاه ایران موجو خدمات خرید جم هی دی را را ارائه می دهد که می توانید از بخض فروشگاه جم اقدام کنید.

منبع : https://iranmojo.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%DA%A9-%D8%A7%D9%84%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D9%88-%D9%BE%D9%88%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%DB%8C-%D8%AF%DB%8C/


خرید نو بازی ,هک ,های ,برنامه ,سکه ,هی ,هی دی ,game hacker ,بازی های ,بازی هی ,بعد ازمنبع

چرا کولر گازی اجنرال بخریم؟

خرید کولر گازی ال جی از بانه مطمئن است؟

خرید الماس هفتگی بازی فری فایر

خرید ارزان و سریع جم azar

خرید جم بازی brawl stars

خرید الماس بازی کستل کلش چرا و چگونه؟

آموزش کامل و تصویری بازی آنلاین soccer stars (ستارگان فوتبال)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود فایل کامپیوتریا اجناس فوق العاده شهرداری کرسف اجناس فوق العاده webgardha100 رژیم لاغری قرص چاقی فت فست سفارش اینترنتی درب اتوماتیک شیشه ای طرح توجیهی