در این مطلب قصد داریم که به نقد و بررسی بازی موبایلی گارنا فری فایر که یک بازی اکشن تیر اندازی می باشد که توسط انتشار دهندگان شرق آسیا ساخته شده است، این بازی دارای گرافیک ساده می باشد که این موضوع باعث شده است تا با گوشی های میان رده بتوان آن را بارگیری کرد. تنها کاری که شما باید در این بازی کنید این است که در مقابل دشمنان خودتان زنده بمانید.

نقد گارنا فری فایر (Garena Free Fire)

به نقد و بررسی فری فایر رسیده ایم و حال ایران موجو برای شما این بازی را مورد نقد و بررسی قرار داده است. با ایران موجو همراه باشید. در ابتدای نقد فری فایر باید بگویم باید بگویم که این بازی از گیم پلی فوق العاده ای بر خوردار می باشد، کنترل کردن شخصیت شما در این بازی ساده می باشد. علاوه بر این مزیت ها، این بازی از گرافیک فوق العاده ای برخوردار می باشد، همه این فاکتور ها دست به دست هم داده اند تا یک امتیاز بسیار خوب برای بازی گارنا فری فایر (Garena Free Fire) بسازند.

در کل در نقد فری فایر باید بگویم که شما اگر بازی های نبرد رویال (Battle royale) را دوست دارید و می خواهید که مهارت های جنگی خود را در این بازی ها افزایش دهید گارنا فری فایر یک بازی فوق العاده می باشد که من آن را به شما توصیه می کنم.

بیایید نقد فری فایر را از ایده ای که در پشت سر این بازی بوده است شروع کنیم. سازنده ها و منتشر کننده های برتر اندونزیایی در دنیای مدرن بازی ها این بازی را در جدیدترین بازی های منتشر شده با نام گارنا فری فایر (Garena Free Fire) منتشر کردند. گارنا با انتشار این بازی سعی دارد که در ژانر نبرد رویال به موفقیت های چند گانه برسد.

نقد گارنا فری فایر (Garena Free Fire)

نسخه موبایل بازی فری فایر 

نسخه جدید survival shooter mobile این بازی با نام Free Fire Battlegrounds شناخته می شود، که هم برای نسخه اندروید و هم برای نسخه iOS برای ژانر بقا یا survival منتشر شده است. تا الان ما به طور عمده بازی های زامبی را به عنوان بازی های بقا می شناختیم. اما اکنون این ژانر تغییر کرده است. ما اکنون این ژانر را با بازی هایی از دسته نبرد می شناسیم. حال من می خواهم در قسمت اول نقد فری فایر، راجع به Free Battlegrounds صحبت کنم.

راهنمای بازی فری فایر

در ابتدای نقد فری فایر به طور کلی در مورد گیم پلی این بازی صحبت کردیم، اما اکنون می خواهم این مساله را بیشتر برای شما باز کنم. باید این را به شما بگویم که شما با فوق العاده ترین بازی اکشن روبرو هستید. اولین دستاوردی که شما از هر بازی انتظار دارید گیم پلی می باشد. مانند همه بازی های نبرد رویال (Battle royale) در دنیای بازی، شخصیت از یک هواپیما که در جزیره ای دور افتاده می باشد پرتاب می باشد، البته افراد زیاد دیگری در این جزیره می باشند.

سپس مجبور خواهید شد که طبق راهنمای بازی فری فایر، بازی را ادامه دهید، در حین بازی نیز موظف می باشید که در حین بازی سلاح، مهمات و کیت های در مانی را جمع کنید. این قسمت از بازی کمی ساده می باشد. بعد از این کار ها تمرکز شما باید روی این باشد که هر کسی را که می بینید به آن ها شلیک کنید و از بین ببرید، در نهایت نیز اگر آخرین شخصی باشید که زنده می مانید، برنده بازی خواهید شد. این بازی برای شما خیلی ساده نمی باشد، به نظر من خیلی سخت است که آخرین مرد یا زن زنده در بازی باشید.

بازیکنان

خلاف همه ی بازی های این دسته ژانری که برای شروع بازی به ۱۰۰ بازیکن احتیاج دارند. گارنا فری فایر در هر لابی (Lobby) به ۵۰ بازیکن احتیاج دارد تا بازی را شروع کند. همان طور که گفتم این بازی با پرتاب شدن شما از یک هواپیما شروع می شود و وظیفه شما در ابتدا جمع کردن سلاح می باشد تا بتوانید در مقابل رقیب هایتان دفاع کنید و آخرین نفری شوید که زنده می مانید.

اسلحه ها

در ادامه نقد فری فایر ، این قسمت به شما چهار اسلات برای اسلحه داده خواهد شد که دو عدد از آن ها مقدماتی می باشند، یکی از آن ها تپانچه می باشد و یکی melee می باشد. گزینه هایی در صفحه به عنوان دکمه وجود دارد که می تواند به شما در هدف گیری، شلیک کردن، دویدن، پرش، قلاب زدن و کمین کردن کمک کند. شما برای تسکین فوری باید دکمه medkit را فشار دهید.

البته خوب این روش تنها روشی است که شما می توانید از آن استفاده کنید. ممکن است که این دکمه ها در اوایل بازی کمی برای شما گیج کننده باشند اما نگران نباشید به مرور زمان به آن ها عادت خواهید کرد.

در بازی فری فایر قهرمان شوید!

شما برای این که برتری هایی نسبت به حریف خود به دست آورید، باید زره و کلاه ایمنی بیشتری غارت کنید، هر چقدر که بتوانید سطح خود را افزایش بدهید و امکانات کوله پشتی خود را افزایش دهید به همان اندازه از رقیب های موجود در بازی جلوتر خواهید افتاد. بنابراین می توانید که شانس موفقیت خودتان را با انجام همین کار های ساده افزایش دهید.

شما می توانید با استفاده از مزیت های این بازی، بعد از مدت زمان مشخصی ویژگی جدیدی که به این بازی اضافه شده است را باز کنید، در این ویژگی جدید یک منطقه باز خواهد شد که به عنوان منطقه امن شناخته می شود که به عنوان یک دایره سفید شما آن را خواهید دید، این منطقه به مرور کوچک تر می شود و شما باید سعی کنید تا قبل از این که این منطقه کوچک شود وارد آن شوید.

اما اگر شما خارج این منطقه بمانید و زمان تمام شود به احتمال زیاد شما خواهید مرد. به مرور زمان ماشین ها نیز به این بازی افزوده می شوند که شما می توانید از آن ها برای این که سریع تر به منطقه امن سفید وارد شوید، استفاده کنید. شما می توانید از این ماشین ها برای جلو افتادن از رقیب های خودتان استفاده کنید.

در بازی فری فایر قهرمان شوید!

کنترل های بازی Free Fire

در وهله ی بعدی نقد فری فایر به سراغ کنترل های مربوط به بازی می رویم، همان طور که اسم این بازی به شما می گوید، شما باید برای این که در این بازی برنده شوید، مهارت های فوق العاده ای را در کنترل کردن کسب کنید. کنترل هایی مانند حمله، پرش و سینه خیز رفتن روی کف وجود دارد. هیچ راه فراری ندارید که از آن ها استفاده نکنید، اما شما با گذشت زمان به استفاده از آن ها عادت خواهید کرد.

شما ممکن است که در وهله اولی که شروع به بازی می کنید خیلی سریع کشته شوید، خوب این طبیعی است که شما به زمان احتیاج پیدا خواهید کرد تا در این بازی مانند یک حرفه ای عمل کنید. ممکن است که در ابتدا مانند هر گیمر دیگری به کنترل های موجود در این بازی معترض شوید، اما نگران نباشید با چند بار بازی همه ی مشکل های شما با این بازی حل خواهد شد و شما به آن علاقه پیدا خواهید کرد.

گیم پلی در نقد بازی گارنا فری فایر

گرافیک نیز جز فاکتور های ما برای نقد فری فایر می باشد. این را باید به شما بگویم که شما انتظار نداشته باشید که با یک گرافیک خیلی خاص روبرو شوید، زیرا در کل گارنا این بازی را برای کشور های آسیای شرقی مانند اندونزی ساخته است. درست جایی که مردم بیش تر از تلفن های ساده و میان رده استفاده می کنند، نظر شخصی من این می باشد که گارنا ت خوبی را راجع به گرافیک در پیش گرفته است. درست است که گرافیک برای خیلی از بازیکن ها مهم است، اما جمع کردن طرفدار برای یک بازی به نظر من ارجح تر می باشد.

مورد آخری که در نقد فری فایر می خواهم بگویم راجع به سطح بندی این بازی می باشد که به نظر من بسیار عاقلانه است. فری فایر یک بازی تیر انداز اکشن می باشد که بر روی پلت فرم موبایل عرضه شده است. هر سطح در این بازی شامل ده دقیقه است که در یک جزیره دور افتاده انجام می گیرد، در این جزیره شما در مقابل ۴۹ رقیب قرار می گیرید که آن ها درست مانند شما به دنبال بقا و پیروزی می باشند. در مرحله اول بازیکن ها با باز کردن چتر نجاتشان تصمیم می گیرند که درس کجا فرود بیایند، البته شما به مرور زمان خواهید فهمید که شما باید سعی کنید تا در یک منطقه امن فرود بیایید.

برای این که بتوانید به کشف کردن ادامه دهید باید سعی کنید تا در سنگر ها پناه بگیرید. این را به شما به طور خلاصه بگویم که تنها یک هدف در این بازی وجود دارد و آن هم زنده ماندن می باشد. همه ی مهارت های کمین کردن و سلاح جمع کردن برای این می باشد که شما بتوانید زنده بمانید.

گیم پلی بازی گارنا فری فایر

۱. نسخه بقای فری فایر درست مانند بازی اصلی می باشد.

شما باید با سرعت عمل بالا به دنبال سلاح هایی باشید که به بقای شما در جنگ کمک می کند به عبارت بهتر شما می توانید با استفاده از آن ها از خود محافظت کنید. فقط شما در این بازی باید سعی کنید دشمنان خود را مورد هدف قرار دهید و اشیا باقی مانده آن ها را بردارید تا آخرین مردی باشید که زنده می ماند. اما این را نیز به شما بگویم که حواستان باید به حمله های هوایی باشد که ممکن است شما را به کشتن بدهد.

۲. ده دقیقه زمان، ۵۰ بازیکن.حماسه بقا در انتظار شما است.

بازی برای شروع یک نبرد جدید ده دقیقه به شما زمان می دهد، تنها یک بازمانده باقی می ماند و آن به این بستگی دارد که شما چقدر مهارت دارید.

۳. تیم چهار نفره با گفتگوی درون بازی

شما این گزینه را دارید که تیم خود را تا ۴ بازیکن ایجاد کنید، از همان لحظه اول شما می توانید با تیمتان ارتباط برقرار کنید. با هدایت و دستور دادن به دوستان خود می توانید تیمتان را به تیم برنده تبدیل کنید.

در آخر نقد فری فایر می خواهم که راجع به مزایا و معایب کلی آن بگویم، اگر شما به دنبال گرافیک خوب می باشید من این بازی را به شما پیشنهاد نمی کنم. اگر شما این بازی را امتحان کنید خواهید فهمید که یک سیستم کنترل ساده دارد، علاوه بر آن شاهد یک گرافیک روان خواهید بود.

منبع : https://emojo.ir/free-fire-game-review/

خرید نو بازی ,فری ,های ,فایر ,ها ,یک ,این بازی ,فری فایر ,می باشد ,در این ,که شما ,رویال battle royale ,نبرد رویال battleمنبع

چرا کولر گازی اجنرال بخریم؟

خرید کولر گازی ال جی از بانه مطمئن است؟

خرید الماس هفتگی بازی فری فایر

خرید ارزان و سریع جم azar

خرید جم بازی brawl stars

خرید الماس بازی کستل کلش چرا و چگونه؟

آموزش کامل و تصویری بازی آنلاین soccer stars (ستارگان فوتبال)

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

زیگ زیگ گیلان وطنم بلبرینگ yasdownload مهندسی stamping die شب که میشه سامی یوسفی گلعذانی خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان دکتر ستایش